Asystent sprzedaży i marketingu

Asystent sprzedaży i marketingu; Wykonawca projektu FOB MLM. Na zawsze administracyjne asystenta sprzedaży i marketingu w Forever Living MLM bez ryzyka finansowego.

Rejestracja

Bezpośrednie, sprzedaży pozwala na przepływ produktów bezpośrednio od producenta do konsumenta, unikając wszystkich tradycyjnych pośredników (importerów, hurtowników, detalistów, itp...).
To jest sprzedaż oparte na komunikacji, Word of mouth.
Marketing sieciowy jest system dystrybucji, która działa poprzez marketing relacji. Marketing sieciowy daje każdemu możliwość rozpoczęcia własnej działalności, szansa, że każdy może osiągnąć we własnym tempie, bez wad i ryzyko związane z rozpoczęciem działalności.
Przychodów dla tej firmy są związane z jak masz zamiar rozwijać swój biznes w sposób i szybkość, w którym pracujesz, i woli i entuzjazm ci pokaże, na działania, które możesz podjąć, i wreszcie do celów można zostanie ustawiona, wreszcie Twój sukces zależy od Ciebie, w przeciwieństwie do wszystkich innych transakcji.

Korzyści

Produkt korzystne zniżki i premie oparte na wynikach można ustawić własne cele. Pracujesz w swoim własnym tempie, możesz ma zasobów do realizacji, bez opłat korzystać ze statusu VDI (sprzedawca w domu niezależnych) mają możliwość tworzenia własnego zespołu dystrybutorów, co pozwala zwiększyć swoje wygrane. Otrzymasz bezpłatne szkolenia i ciągłe wsparcie programu.

Odszkodowania

Zniżki na sprzedaży bezpośredniej (zmiana w %) Różne bonusy w oparciu o zrealizowane rysunek dodatkowe zniżki i lub podróżuje na wyzwania skonfigurować. Żel aloe vera PartagerSite

Produkty

Sklep - dystrybucja

Reklamy

Reklamy

Offre de travail à domicile sans pré-requis pour tous.