Życie ochrony klauzuli prywatne d'entretien

Ochrona prywatności

LkPower2 stosuje różne zasady zgodnie z globalną polityką prywatności i informacji o klientach.

  • Nie sprzedajemy ani nie podać imię i nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail, numer karty kredytowej lub wszelkie inne informacje dla każdego.
  • Wykorzystujemy nowoczesne środki aby chronić informacje przed nieautoryzowanym użytkownikom

NOTATKI
Poprosimy Cię, jeśli potrzebujemy informacje umożliwiające identyfikację użytkownika (dane osobowe) lub pozwala nam kontakt z Tobą. Ogólnie rzecz biorąc ta informacja jest wymagane podczas tworzenia nazwy użytkownika w celu rejestracji na stronie lub podczas pobierania wolnego oprogramowania, wprowadzić kontekst, zamów biuletyn elektroniczny lub dołączyć do strony uprzywilejowany dostęp. Używamy Twoich danych osobowych dla czterech podstawowych celów:

  • W celu ułatwienia naszego handlu nie trzeba będzie wprowadzić informacji więcej niż jeden raz
  • Pomóc Ci więcej łatwo znaleźć oprogramowanie, usługi i informacje
  • Pomóż nam tworzyć zawartość najbardziej odpowiednie dla Ciebie.
  • Poinformować o aktualizacje produktów, oferty specjalne, aktualizacje i inne nowe usługi z LK mamy informacje

ZGODY
Jeśli zdecydujesz się nie dokonywać rejestracji ani podawać danych osobowych, można nadal korzystać z witryny www.lkpuissance2.com. Ale nie będzie mógł także dostęp do obszarów, które wymagają rejestracji.
Jeśli zdecydujesz się zarejestrować, będziesz mógł wybrać rodzaj informacji, które chcieliby Państwo otrzymać od nas zapisując się do różnych usług, takich jak nasz biuletyn elektroniczny. Jeśli nie chcesz komunikować się z nami przez e-mail, poczty lub telefonicznie o inne oferty dotyczące produktów, programów, zdarzenia lub usług przez LK mamy. Można wybrać opcję stwierdzając, że nie chcesz otrzymywać żadnych obrotu wiadomości z LK mamy.
LK od czasu do czasu pozwala innych firm do wysyłania informacji na temat swoich produktów i usług dla naszych zarejestrowanych użytkowników, ale za pomocą poczty tylko. Jeśli nie chcesz otrzymywać takich ofert, można wybrać opcję, stwierdzając, że nie chcesz otrzymywać komunikaty marketingowe od stron trzecich.

DOSTĘP
Umieścimy Państwa dyspozycji środki dla zapewnienia dokładności informacji osobistych. Będziesz mógł przeglądać i aktualizować informacje w dowolnym momencie w centrum turystycznym. W tym momencie masz możliwość:

  • Wyświetlanie i modyfikowanie informacji osobistych, które już dały nam
  • Powiedz nam, czy chcesz nam wysłać żadnych informacji marketingowych lub czy chcesz trzeci strony wobec wysłać pocztą ich oferty.
  • Subskrybuj biuletyn elektroniczny na nasze produkty i usługi
  • Zarejestrować. Po zarejestrowaniu, masz więcej, aby dać nam swoje informacje. Wszędzie gdzie będą na stronie www.lkpuissance2.com, Twoje informacje są z Tobą.

APLIKACJA
Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że LK możemy nie przestrzega tych zasad, prosimy o info@lkpuissance2.com to zrobimy wszelkich starań, aby zidentyfikować i rozwiązać problem natychmiast. Nie zapomnij, aby ustawić obiekt ochrony prywatności.

REJESTRACJA PRODUKTU ELEKTRONICZNE
Kiedy kupić i zainstalować nowy produkt, możemy poprosić Cię do rejestracji zakupu. Po dokonaniu tego rekordu, możemy dodać informacji podałeś wszystkie informacje, które mają już po lewej stronie (informacje te są nazywane swój osobisty profil). Jeśli dany system nie jest wcześniej zarejestrowane z nami, podczas tworzenia profilu z informacji, które można wprowadzić przy zakupie produktu. Jeśli chcesz, w każdej chwili zobaczyć lub zaktualizować swoje dane, można odwiedzić centrum profil i kliknij na update, aby zaktualizować swój profil i zmiany jakichkolwiek danych osobowych w profilu. Jeśli nie utworzono jeszcze nazwy użytkownika, możemy prosić. Dzięki temu istnieje tylko ci, którzy będą mieli dostęp do informacji.

PROFILE KLIENTA
Jak wspomniano powyżej, każdy klient zarejestrowany ma unikalny profil. To jest przypisany do każdego profilu numer identyfikacyjny osobistych, które pozwala nam zapewnić, że tam jest tylko ci, którzy mogą uzyskać dostęp do profilu.
Po zarejestrowaniu, Stwórz swój profil, dające osobisty numer identyfikacyjny i Wyślij swój numer identyfikacyjny na dysku twardym w postaci plików cookie, bardzo mały kod. Ten kod jest przypisany tylko do Ciebie sama. To paszport do żeglowania bez przeszkód na www.lkpuissance2.com. Możesz pobrać wolnego oprogramowania, aby bezpłatne biuletyny i odwiedzić zastrzeżonych obszarów witryny bez konieczności wypełniania formularza z informacji, które zostały już dostarczone. Nawet w przypadku zmiany komputera, nie musisz zarejestrować się ponownie - po prostu użyć loginu do identyfikacji użytkownika.

CO ROBIMY Z INFORMACJĄ, ŻE DAJESZ
Kiedy zarejestrujesz się z nami, należy podać informacje o kontaktach, w tym imię i nazwisko, adres e-mail. Używamy tych informacji do wysyłania wiadomości na zamówienie, kwestionariusze do oceny zadowolenia z naszych usług oraz reklamy na nowe usługi specjalne oferujemy. Jeśli złożysz zamówienie z nami, prosimy o numer karty kredytowej i adres rozliczeniowy. Wykorzystujemy te informacje tylko dla rozliczeń produkty które w tej chwili. Swój cel, przechowujemy informacje rozliczeniowe, w przypadku, gdy chcesz, aby ponownie od nas, ale nie używamy tej informacji, po raz kolejny bez Twojej zgody.
Pytamy się od czasu do czasu do innych przedsiębiorstw do świadczenia usług ograniczone w naszym imieniu, w tym pakowanie, wysyłka i dostawa zamówień, odpowiedzi na pytania klientów o naszych produktach i usługach, wysyłanie poczty i przetwarzanie wpisów w tych wydarzeniach. Dostarcza informacji, których potrzebują do świadczenia tych usług tych firm i zakazać im na wykorzystanie tych informacji do jakichkolwiek innych celów.
LK możemy ujawnić informacje, bez uprzedzenia, jeśli jest to wymagane przez prawo lub w dobrej wierze, uzna takie działania niezbędne do: (a) Potwierdź oświadczenie prawa lub przestrzegania procedury sądowe przeciwko LK mamy lub witryny; i (b) ochrony i obrony praw lub własności firmy LK mamy i jej witryn sieci web oraz (c) ustawy w naglących okolicznościach do zapewnienia bezpieczeństwa osobistego odwiedzających LK możemy jej witryn lub społeczeństwa.